niedziela, 2 marca 2014

DCDV. Gdzie polski rząd ma Polaków

Obecna sytuacja na Ukrainie pokazuje wyraźnie, gdzie polski rząd ma Polaków. Bezwzględne poparcie dla najbardziej skrajnych i antypolskich środowisk ukraińskich pokazuje kto nami rządzi. Zwalanie całej interwencji na Rosję, tymczasem jej główną przyczyną jest przecież ustawa o języku, która ograniczyła możliwość używania swoich języków. Ustawa, która ugodziła we wszystkie mniejszości na Ukrainie w tym w mniejszość Polską.

Inne kraje Unii Europejskiej, które mają swoje liczne mniejszości na Ukrainie - Węgry, Rumunia, Bułgaria ostro przeciwstawiły się temu i w zasadzie wycofały swoje poparcie dla Majdanu. Tylko idący na pasku amerykańskiego kapitału nasz rząd zupełnie olał Polaków na Ukrainie. Mam wrażenie, że rządzącym obecnie proamerykańskim sprzedawczykom niespecjalnie by przeszkadzało, nawet gdyby neobanderowcy ich tam wymordowali. Byle tylko rachunek od wielkiego brata się zgadzał. Taki to polski rząd  i opozycja. Smutne, bardzo :(

Niedawno krzyczeli herojam slava, to skoro powiedziało się A trzeba powiedzieć B może wkrótce nasi politycy zakrzykną Smert Lacham, kto ich wie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Link within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...