poniedziałek, 1 października 2012

CCCXXXI. Lisowczycy

Jako żem jest człek leniwy ;) nie chce mi się rozpisywać kim byli Lisowczycy, kto by reczy nie wiedział, niech w encyklopedie jakowąś, np. ową in Interrete Wikipedią zwaną siegnie. Ja zaś zamieszczam, idąc obyczajem pastów moich ostanich, piosenkę o Lisowczykach. Wczoraj ją usłyszałem i od razu mi się spodobała, jest w niej moc i uczucie pędzących po stepie koni. Piękne.7 komentarzy:

 1. J. Brandt - a tego nigdy nie za wiele.A jest także Remm-brandt i jeszcze w słowie żywym... Bogusław Sujkowski - Lisowczycy [w mp3 - extra].
  POZDRAWIAM
  P.S. Drogi Keraunosie... malusieńka prośbo-porado-sugestia - Zgaś muzykę, która nieprzygotowanego wali w łeb iście po lisowczykowsku - buzdyganem albo i czekanem..
  (-) Ogłuszony Absurd z KLechistanu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak obrazy ładne. A muzyka no cóż ja tam lubię takie ostre granie a i do bicia buzdyganem przez łeb tatarzyna bardzo pasuje, ale oczywiście jak ktoś nie lubi, to i wyłączyć dźwięków nie zawadzi ;)
   pozdrawiam

   Usuń
 2. I na boga - Nie każ dawać świadectwa, że nie jest się automatem, wielbłądem, Bogom Równym, Ubogim i Pokornym Ojcem Dyrektorem z Multipleksu Tadeuszem Stoczniowym-Geotermalnym ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A coś waść myślał, że bez zgody Przewielebnego Ojca Dyrektora u mnei posty można zamieszczać, niegodzi się to wielce to bowiem rzecz nieobyczajna ;)

   A poważnie, a jak to zrobić, coś wyłączyć trzeba? bom nie próbowałe tego.

   Usuń
 3. KERRRRRAUNOSIE!!! Toż przecież TY uczyłeś m n i e , gdy emigrowałem z onetu na blogspota. Za co niech Ci dzięki będą... Wejdź w ustawienia a szukaj. POZDROWIENIA...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem, no ale tego akurat nie robiłem :) Postaram się wyłączyć, choć na próbę, bo na onecie po takim wyłączeniu miałem kiedyś atak spamerów, wiec zobaczymy jak tu będzie ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyłączyłem obrazkową weryfikację, i jak teraz lepiej?

  OdpowiedzUsuń

Link within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...