wtorek, 11 września 2012

CCCXXV. Reguła wtorków

Ostatnimi czasy wiele postów nie pisałem, dlatego zaciekawiło mnie to dlaczego z 8 dni w których od dłuższego czasu posty zamieszczałem aż 6 to były wtorki. Przypadek to jedynie, czy wtorek ma w sobie jakąś osobliwą właściwość, że częściej wtedy piszę, a jeśli tak to dlaczego. I co to oznacza, że posty akurat takiego dnia tygodnia, pozornie tak zwyczajnego, zamieszczam. Hm, problem to ciekawy i wielce osobliwy. Zastanawia mnie w jaki sposób dzieje się tak, że wena ma do pisania tu postów akurat w taki niepozorny dzień, ani poczatkiem, ani końcem tygodnia ani żadnym weekendem nie będący przychodzi. Czy to jakieś znaki coś do mnie wysyła, żebym akurat wtorkowego dnia pisać na blogu coś zaczął. Ciekawe i osobliwe wielce, ciekaw jestem czy to tylko ostatnio tak jest czy trend ten dalej sie utrzyma.

4 komentarze:

 1. Pisuję w niedziele. Dzień tak samo dobry jak inne. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, ja w zasadzie wcześniej nie obserwowałem że piszę jakiegoś szczególnego dnia. Ostatnio jedynie. Ale może to przypadek. :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czem się Waść trudnisz, aliści w tem bym może jakiej szukał przyczyny, że może poniedziałek czasem jaki nawał zatrudnienia po dniach wolnych oznacza, zasię wtorek sprzyja temu by się znów choć na chwilę od nawału tego oderwać...
  Kłaniam nisko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. W zasadzie w tym okresie, gdzie wpisy były we wtorek to miałem wakacje, więc nie wiem. Może jakoś po weekendzie byłem przemęczony w poniedziałki ;) A poważnie to raczej taki sobie przypadek :)

  OdpowiedzUsuń

Link within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...